Ataşehir eşya depolama konusunda siz değerli müşterilerimizi UTR Güven Depo olarak aydınlatmaya çalışacağız. Ataşehir Eşya Deposu, Ataşehir eşya depolama, Ataşehir ev depolama, Ataşehir eşya depolama fiyatları, Ataşehir ev eşyası depolama gibi alanlarda sizlere sektör tecrübelerimizi aktarmaya çalışacağız

Ataşehir Ev Depolama

Ataşehir ev depolama son yıllarda İstanbul ili Ataşehir ilçesinde yerleşme oranlarındaki artış sebebiyle oldukça talep gören bir hizmet koludur. Ataşehir ev depolama firmaları da yaşanan bu nüfus artışına paralel artış göstermiş ve irili ufaklı birçok firma açılmıştır. Ataşehir eşya depolama ihtiyacı bölgedeki konut fiyatlarının çok yüksek olması ve son dönemde yapılan inşaatlarda daire boyutlarının küçülmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Ataşehir eşya depolama etkenlerini sırlamak istersek eğer şunları sayabiliriz;

 • Konut fiyatlarının yüksek olması
 • Kira ücretlerinin yüksek olması
 • Daire boyutlarının ufak olması

Ataşehir Eşya Deposu

Ataşehir Eşya Deposu hizmetini firmamız 1990 yılından beri profesyonel olarak vermektedir. Ataşehir kiralık eşya deposu hizmeti ev, ofis veya mobilya ürünlerinizin kiralık ücret karşılığı güvenli eşya depolarımızda muhafaza edildiği hizmet türüdür.

Firmamız 1990 yılında kurulduğunda Ataşehir eşya deposu hizmeti veren firma sayısı oldukça azdı. Nüfus ve pazarın büyümesi irili ufaklı birçok eşya depolama firmasının da orya çıkmasına yol açtı. Kiralık eşya depolama hizmeti özellikle Ataşehir gibi son yıllarda mega ilçe haline gelen bir konumda kesinlikle profesyonel firmalardan alınacak hizmet türüdür. Ataşehir eşya deposu için eğer hizmet almak istiyorsanız kesinlikle önce kurumsal ve bu alanda yetkin olduğunu bildiğiniz bir firmadan alınız. Kiralık eşya deposu hizmeti alacağınız firmanın ücretsiz eksper hizmetini kullanmayı ihmal etmeyin.

Ataşehir Eşya Deposu hizmetini firmamızdan almak için hemen iletişime geçin

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama fiyatları depolanacak malzemenin miktarı, depolanma süresi ve talep edilen ek eşya depolama taleplerine göre değişmektedir. Burada UTR Güven Depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize çeşitli eşya  depolama kampanyaları yaparak hayatınızı kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz. Kampanyalarımıza göz atmak için tıklayabilirisiniz.

Ataşehir eşya depolama fiyatları konusunda avantajlarımızı sıralamak gerekirse eğer;

 1. Çeşitlendirilmiş eşya depolama kampanyaları
 2. Her bütçeye uygun fiyat tarifeleri
 3. Küçük, orta, büyük, 1+1 ev, 2+1 ev ve 3+1 ev eşyası depolama seçenekleri,
 4. Diğer firmalardan farklı olarak Güvenli depo alanları,
 5. Uzman depolama ekibi,
 6. Üstün teknoloji araç ve ekipmanlar

Yukarıda sıraladığımız maddelerden dolayı Ataşehir ev eşyası depolama fiyatlarımız bizi diğer nakliyat ve eşya depolama firmalarından farklı kılmaktadır.

ATAŞEHİR EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

HİZMET ÇEŞİTLERİ ÜCRETLENDİRME
KÜÇÜK DEPO 250 TL (KDV DAHİL)
ORTA DEPO 500 TL (KDV DAHİL)
BÜYÜK DEPO 750 TL (KDV DAHİL)
1+1 (1 ODA 1 SALON EŞYA) 850 TL (KDV DAHİL)
2+1 (2 ODA 1 SALON EŞYA) 1000 TL (KDV DAHİL)
3+1 (3 ODA 1 SALON EŞYA) 1250 TL (KDV DAHİL)
PERSONEL ÜCRETLERİ 1 ADET KOLİ ÜCRETİ
1 KİŞİ 220 TL PAKETLEME VE PAKETLEME 1 ADET 18 TL

Ataşehir eşya depolama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizdeki hacim hesaplama aracından metreküp hesaplaması yaparak bizleri arayabilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Ataşehir eşya depolama hizmetlerimizi sıralamak gerekirse eğer şunlar sıralanabilir;

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Ataşehir Ev Eşyası Depolama
 • Ataşehir Eşya Depolama Hizmetlerimiz
 • Ataşehir Ofis ve Büro Depolama
 • Ataşehir Fabrika Eşyası Depolama
 • Ataşehir Fuar Depolama
 • Ataşehir Kargo Depolama
 • Ataşehir Parça Eşya Depolama
 • Ataşehir Öğrenci Eşyası Depolama

ataşehir eşya depolama

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Ataşehir ev eşyası depolama tecrübe bilgi ve birikim gerektirmektedir. Yıllarca bu alanda hizmet vermiş olan UTR Güven Depo Ataşehir ev eşyası depolama da lider ve kurumsal tek firmadır. Gerek güvenli depo alanları gerekse tecrübeli, uzman ekibiyle sizlere en kaliteli depolama hizmetini sunmaktadır. Ataşehir eşya depolama için bize telefon etmeniz bu hizmetten faydalanmanız için yeteridir.  Ataşehir ilçesi başta olmak üzere bütün İstanbul ilinde eşya depolama alanlarımız ve şubelerimizle sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Kiralık Eşya Deposu

Ataşehir  kiralık eşya deposu ister 1 ay isterseniz 6 ay ya da 6 yıl eşyanızı güvenle emanet edebileceğiniz hizmetimizdir. Müşterinin özel depolama talebine göre ayarladığımız depolama planlarımızla herkese uygun eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Burada UTR Güven Depo olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek yeterlilikteyiz. Ataşehir eşya depolama alanında

 • Ev eşyası depolama,
 • Ofis eşyası depolama,
 • Öğrenci eşyası depolama,
 • Mobilya depolama,
 • Kargo depolama
 • Parça eşya depolama

gibi farklı hizmet türleriyle sizlere kaliteli, ekonomik ve güvenli depo hizmeti sunmaktayız.

UTR Güven Depo İletişim

Tel:   0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli