Beykoz eşya depolama firmaları arasında en ekonomik ve kaliteli hizmet veren UTR Güven Depo ile konforlu hizmetin tadını çıkarabilirsiniz. Beykoz ev eşyası depolama, Beykoz ofis mobilya depolama, Beykoz kiralık eşya deposu gibi farklı hizmet alanlarında çalışmaktayız. Beykoz eşya depolama hizmetimizi geniş ferah ve rutubetsiz eşya depo alanlarımız ve uzman ekibimizle sunmaktayız. Beykoz ev eşyası depolama konusunda sizlere bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız

Beykoz Ev Depolama

Beykoz ev depolama evden ev nakliyat sektöründe sık sık ihtiyaç duyulduğundan dolayı vermiş olduğumuz bir hizmettir. Beykoz ilçesi dışında İstanbul’un ve Marmara bölgesinin en büyük ve kurumsal ev depolama firması konumundayız. Beykoz ev depolama ihtiyacız çerçevesinde siz değerli Beykozlu müşterilerimize küçük depo, orta depo ve büyük depo gibi çeşitli eşya depolama seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Beykoz ev eşyası depolama fiyatları anlamında da çeşitli eşya depolama kampanyalarımızla cebinize uygun fiyatlarla Beykoz ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Beykoz eşya depolama fiyatları firmalar arasında farklılık göstermektedir. Burada temel ölçüt eşya depolama fiyatından ziyade eşya depolama kalitesi olmalıdır. Bizler UTR Güven Depo olarak müşterilerimize Beykoz eşya depolama hizmetini bu zihniyetle vermekteyiz. Beykoz eşya depolama fiyatlarımız diğer firmalara göre şu farklılıkları içermektedir;

 1. Çeşitli kampanyalar içermesi
 2. Her müşterinin eşya depolama ihtiyacına uygun fiyatlandırma politikası
 3. Her eşya miktarına uygun hizmet tarifeleri

beykoz eşya depolama

Yukarıda sıraladığımız maddelerden dolayı Beykoz ev eşyası depolama fiyatlarımız bizi diğer nakliyat ve eşya depolama firmalarından farklı kılmaktadır.

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

BEYKOZ EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

HİZMET ÇEŞİTLERİ ÜCRETLENDİRME
KÜÇÜK DEPO 250 TL (KDV DAHİL)
ORTA DEPO 500 TL (KDV DAHİL)
BÜYÜK DEPO 750 TL (KDV DAHİL)
1+1 (1 ODA 1 SALON EŞYA) 850 TL (KDV DAHİL)
2+1 (2 ODA 1 SALON EŞYA) 1000 TL (KDV DAHİL)
3+1 (3 ODA 1 SALON EŞYA) 1250 TL (KDV DAHİL)
PERSONEL ÜCRETLERİ 1 ADET KOLİ ÜCRETİ
1 KİŞİ 220 TL PAKETLEME VE PAKETLEME 1 ADET 18 TL

 

Daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizdeki hacim hesaplama aracından metreküp hesaplaması yaparak bizleri arayabilirsiniz.

Beykoz Eşya Depolama Hizmetlerimiz

1990 yılında İstanbul / Küçükyalı’da kurulan firmamız kurulduğundan bu yana günün teknolojisini takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir.  Beykoz eşya depolama alanında yıllardan beridir en kaliteli hizmeti vermekte olan UTR Güven Depo her zaman size bir telefon uzaklığındadır. Beykoz ilçesinde eşya depolama ihtiyacınız için en son teknolojik araçları ve ekipmanlarıyla Beykoz eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

Geniş araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız bünyesinde barındırdığı personeline haftalık eğitimler vermektedir.

beykoz eşya depolama

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden değerlidir. Güvenilir her şeyiyle sizin yanınızda olan firmamız karımızdan çok siz değerli müşterilerimizi düşünmekteyiz

 

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Ev Eşyası Depolama
 • Eşya Depolama Hizmetlerimiz
 • Ofis ve Büro Depolama
 • Fabrika Eşyası Depolama
 • Fuar Depolama
 • Malzeme Depolama

 

Beykoz Ev Eşyası Depolama

Beykoz ev eşyası depolama uzmanlık isteyen zorlu bir hizmettir. Burada Beykoz başta olmak üzere İstanbul ilinde son yıllarda oldukça fazla sayıda yeni eşya depolama firması açılmıştır. Bu kontrolsüz eşya depolama firmaları sayısındaki artış doğal olarak ev eşyası depolama alanında bir takım problemlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Beykoz ev eşyası depolama firmalarının standart olmayan hizmet durumlar sebebi ile eşya depoma firması seçerken kesinlikle kurumsal depolama firması seçmenizi tavsiye ederiz. Burada UTR Güven Depo olarak 1990 yılından beridir sektörde bilgi birikimi anlamında rakipsiz olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kiralık Eşya Deposu

Beykoz kiralık eşya deposu evden eve nakliyat alanında ihtiyaç duyulan önemli bir kol görevi görmektedir. İster evinizi komple depolayın isterseniz bir odanızı veya bir parça eşyanızı depolayın. Burada UTR Güven Depo olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek yeterlilikteyiz. Beykoz eşya depolama alanında

 • Ev eşyası depolama,
 • Ofis eşyası depolama,
 • Öğrenci eşyası depolama,
 • Mobilya depolama,
 • Kargo depolama
 • Parça eşya depolama

gibi farklı hizmet türleriyle sizlere kaliteli, ekonomik ve güvenli depo hizmeti sunmaktayız.

 

UTR Güven Depo İletişim

Tel:   0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli