Bostancı Eşya Depolama

Bostancı Eşya Depolama konusunda hizmet almak istiyorsanız eğer bu içeriğimizi kesinlikle okumalısınız. Bostancı Eşya Depolama hizmeti yanında ayrıca Bostancı Kiralık Eşya Deposu, Bostancı Ev Eşyası Depolama ve Bostancı Eşya Depolama Fiyatları konularında sizleri bilgilendireceğiz. İyi okumalar dileriz.

Bostancı Depolama

Bostancı Depolama hizmeti alacak siz değerli müşterilerimiz 1990 yılından beri Bostancı Eşya Depolama alanında hizmet veren firmamızın tavsiyelerine uyması ve konuyla ilgili anekdotlar alması oldukça hayatidir. Bostancı Depolama hizmeti almak istiyorsanız ilk olarak kurumsal bir firma bulmalısınız. Bunun sebeplerine değinmek gerekirse eğer şunları söylemek mümkündür;

İstanbul ilinin Bostanı ilçesi gerek konumu ve gerekse de eski ilçe olmasından dolayı Eşya depolama alanında birçok firma bulunmakta. Bostancı Eşya Depolama firmaları arasından doğru ve kurumsal firmayı bulmak kaliteli hizmet almanız açısından oldukça önemlidir.

İkinci adım olarak depolama istediğiniz eşyalarınızı belirlemektir. Burada UTR Güven Depo olarak sizlere tavsiyemiz kesinlikle gıda malzemesi depolamayınız. Ayrıca Eşya Depolama hizmeti alırken depolamaya karar verdiğiniz malzemelerinizin iyi paketlenmiş olmasından emin olunuz.

Üçünü adım  ise seçtiğiniz Bostancı Depolama firmasının ücretsiz eksper hizmeti ile depolayacağınız eşyalarınızın yerinde tespiti ve sözleşme aşamasıdır.

Yukarıda Bostancı Eşya Depolama hizmetinin temel hatlarını anlatmaya çalıştık. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için ‘Eşya Depolama Firması’’ konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Bostancı Eşya Depolama Firmaları

Bostancı Eşya Depolama Firmaları son yıllarda sayı olarak oldukça artış göstermişlerdir. Eşya depolama hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimiz ise doğru firma seçimi konusunda zorluk çekmektesiniz.

Eşya depolama firmasının kurumsal ve köklü olması çok önemlidir. Bu noktada yapacağınız araştırmalarda firma seçimi için ilk kriteriniz bu olmalı. Kurumsal firmalar eşya depolama sürecinde amatör veya taşeron firmalardan artılarını konuşmak gerekirse eğer;

 • Kurumsal eşya depolama firması sizden ek ücret ya da fiyat artışı gibi taleplerde bulunmaz
 • Kurumsal firmalar eşyalarınız nakliyesi ve depolanması süreçlerinde profesyonel hizmet verir
 • Kurumsal eşya depolama firmaları bu süreçte ücretsiz birçok (eksper, danışmanlık, ücretsiz tarih ve randevu değişikliği vb.) hizmet verirler.
 • Belki de en önemlisi yaşanan herhangi bir mağduriyet durumunda karşınızda bir muhatap bulunur.

Yukarıda sıraladığımız etkenlerin yanında daha sayamadığımız birçok etkenden ötürü kesinlikle kurumsal bir Bostancı Eşya Depolama Firması tercih etmelisiniz.

Bostancı Eşya Depolama

Bostancı Eşya Depolama Fiyatları

Bostancı eşya depolama fiyatları konusunda araştırma yaptığınız zaman firmalar arasında ciddi fiyat farklılıkları olduğunu fark edeceksiniz. Bunun sebeplerini aslında yukarıda anlattık. Eşya depolama fiyatlarının farklılık göstermesinin sebepleri firmaların kurumsallıkları ile alakalı olduğunu anlatmaya çalıştık. Bu noktada şunu belirtmek gerekirse eğer Bostancı eşya depolama fiyatlarını belirleyen etkenleri sayarsak eğer;

 1. Depolanacak eşyanın metreküp miktarı,
 2. Eşyanın alınacağı adres,
 3. Eşyanın bulunduğu kat,
 4. Ekstra paketleme, asansör, montaj hizmetleri vb.

Gibi maddeleri sıralamak mümkündür.

Tabi bu noktada UTR Güven Depo ailesi olarak kendimizi anlatmazsak bu bize haksızlık olacaktır. Firmamız yılın belli dönemlerinde yaptığı eşya depolama kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmektedir. ‘’Her Bütçeye Göre’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda insanlara hizmeti bir borç bilerek ilerledik. Sizlere en ekonomik fiyatların yanında her ihtiyaca cevap verebilecek depolarla da hizmet portföyümüzü arttırdık.

Bu Kampanyalarımıza göz atmak için tıklayabilirisiniz.

Bostancı eşya depolama fiyatları konusunda avantajlarımızı sıralamak gerekirse eğer;

 1. Çeşitlendirilmiş eşya depolama kampanyaları
 2. Her bütçeye uygun fiyat tarifeleri
 3. Küçük, orta, büyük, 1+1 ev, 2+1 ev ve 3+1 ev eşyası depolama seçenekleri,
 4. Diğer firmalardan farklı olarak Güvenli depo alanları,
 5. Uzman depolama ekibi,
 6. Üstün teknoloji araç ve ekipmanlar

 

Yukarıda sıraladığımız maddelerden dolayı Bostancı eşya depolama fiyatlarımız bizi diğer nakliyat ve eşya depolama firmalarından farklı kılmaktadır.

HİZMET ÇEŞİTLERİ

ÜCRETLENDİRME

KÜÇÜK DEPO

250 TL (KDV DAHİL)

ORTA DEPO

500 TL (KDV DAHİL)

BÜYÜK DEPO

750 TL (KDV DAHİL)

1+1 (1 ODA 1 SALON EŞYA)

850 TL (KDV DAHİL)

2+1 (2 ODA 1 SALON EŞYA)

1000 TL (KDV DAHİL)

3+1 (3 ODA 1 SALON EŞYA)

1250 TL (KDV DAHİL)

PERSONEL ÜCRETLERİ

1 ADET KOLİ ÜCRETİ

1 KİŞİ 220 TL PAKETLEME VE PAKETLEME

1 ADET 18 TL

 

Bostancı eşya depolama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizdeki hacim hesaplama aracından metreküp hesaplaması yaparak bizleri arayabilirsiniz.

Bostancı Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Bostancı eşya depolama hizmetlerimizi sıralamak gerekirse eğer şunlar sıralanabilir;

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 1. Bostancı Ev Eşyası Depolama
 2. Bostancı Ofis Depolama
 3. Bostancı Fabrika Eşyası Depolama
 4. Bostancı Fuar Depolama
 5. Bostancı Kargo Depolama
 6. Bostancı Parça Eşya Depolama
 7. Bostancı  Öğrenci Eşyası Depolama

Bostancı Eşya Depolama

 

Bostancı Ev Depolama

Bostancı ev depolama hizmetimiz bu alanda vermiş olduğumuz başlıca hizmetlerdendir. Firmamız ev depolama hizmeti için özel depolama alanlarını kullanmakta ve her ihtiyaca cevap verebilmektedir. Bostancı ev depolama hizmeti için 1+1 Depo, 2+1 Depo ve 3+1 Depo alanlarının yanında mini ve midi depolama alanlarıyla sektöre damga vurmaktadır.

Bostancı ev depolama hizmetinden yararlanmak için hizmet konumumuz lan ilde bulunmanız şart değil. Türkiye’nin herhangi bir ilinde oturuyor olsanız dahi özel transfer araçlarımızla eşyalarınızı paketleyerek alıp Kocaeli ilindeki depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Ayrıca firmamız bütün eşya depolama ihtiyaçlarınız için 1000 metrekareden büyük depo alanlarıyla sizlere bir telefon uzaklığındadır.

Bostancı Parça Eşya Depolama

Firmamız ev eşyası depolama hizmeti ile sizlere pratik ve hayat kurtaran çözümler sunmaktadır. Özellikle az eşyası olan müşterilerin tercihi olan Bostancı Parça Eşya Depolama hizmetimiz ekonomik çözümler sunmaktadır.

Bütün ev eşyanız yerine sadece bir koltuğunuzu veya evinize sığdıramadığınız bir oda eşyanızı depolayabileceğiniz parça eşya depolama hizmetimiz her bütçeye uygun fiyat kampanyalarıyla desteklenmektedir. Parça eşya depolama için Küçük Depo ve Mini Depo seçeneklerimiz mevcuttur. Öğrenci eşyası depolama için de yine bu depo seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Bostancı Kiralık Eşya Deposu

Bostancı kiralık eşya deposu firması arıyorsanız eğer sektörde 1990 yılından beri hizmet veren firmamız sizlere en ekonomik ve çeşitlendirilmiş hizmeti sunmaktadır. Gerek kurumsal olmamız gerekse de sektör tecrübemizle UTR Güven Depo ailesi olarak sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz.

Bostancı eşya depolama alanında vermiş olduğumuz hizmetlerimize eğinmek gerekirse eğer;

 • Ev eşyası depolama,
 • Ofis eşyası depolama,
 • Öğrenci eşyası depolama,
 • Mobilya depolama,
 • Kargo depolama
 • Parça eşya depolama

Gibi hizmetlerimizle sizlere sadece bir telefon uzaklığındayız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Depolama alanları ilaçlanmakta mı?
  Bütün depolarımız haşere, böcek vb. etkenlere karşı düzenli olarak ilaçlanmaktadır.
 2. Eşya depolama sigortası yapılıyor mu?
  Eşyalarınızı depoladığımız sürece garanti ve sigorta güvencesiyle muhafaza etmekteyiz.
 3. Bostancı bölgesine en yakın deponuz nerede?
  Kocaeli/Darıca bölge depomuz hem İstanbul hem de Kocaeli bölgesindeki müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

 

 

İletişim

UTR Güven Depo

Tel: 0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli