UTR Depo’nun en geniş hacimli depo seçeneğidir Büyük Depo18 m3   eşya depolayabilmekteyiz. 2+1 bir evi veya ortalama eşyası bulunan 3+1 bir evi çok rahat bir şekilde depolayabildiğimiz depomuz da her zaman sizler için 1 – 1,5m3  bir tolerans sunmaktayız. 3+1 den daha fazla eşyalarınız için de UTR Güven Depo seçenekler sunmaktadır. İletişime geçip size sunacağımız seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Yoğun talep üzerine, orta depoya sığmayan ölçülerdeki ve geniş hacimli eşyaları depolamak için en uygun depolama çözümüdür. İçerisini hava nemi almaması için havalandırma delikleri bulunmaktadır.

Depolarımız özel bölümler halinde oluşturulmuştur ve binanın inşaat amacı tamamen eşya depolama işlemleridir. Profesyonel olarak sadece depolama işlemlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız.

Büyük Depo

  • Boyut: 18 m

  • Ücretlendirme: 1000TL +Kdv  (AYLIK) ücreti bulunmaktadır. Sigorta gideri dahildir.

  • Nakliye ücreti: İl ,ilçe ve katınıza göre değişiklik göstermektedir.

Yaklaşık olarak neler sığar:

Güvenli deponun size sunduğu büyük güvenli deponun ne kadar eşya depolayabildiğini hesaplayabilmek için aşağıda linkini verdiğimiz hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Yaklaşık depolama alanı sunan aracımızdaki değerlerle daha uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Hacim Hesaplama Aracı

büyük depobüyük depo