Eşya depolama firması ev eşyanızı, ofis malzemelerinizi, yazlıkların ya da sezonluk iş yerlerinizde bulunan bütün eşyalarınızı; hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketleyerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde depolamaktadır. Ayrıca eşya depolama firması ihtiyaç duyduğunuzda da tekrar kurulu bir şekilde istediğiniz adresinize ev eşyalarınızı teslim eden sistemleri sağlamaktadır.

Eşya Depolama

Eşya depolama firması arayan müşterilerimiz için depolama sürecini; öncesi, eşyaları taşıma günü ve eşya depolama sonrasını kapsayan bir eşya depolama rehberi hazırlamak amacıyla bu içeriğimizi sunduk.

Eşya Depolama Süreci

Eşya depolama sürecini anlatmak gerekirse eğer şu işlem basamaklarından bahsetmek mümkündür;

UTR Güven Depo Randevu:

UTR Güven Depo Firmasından ekspertiz talebinde bulunulur

Depolanacak Eşyaların Tespiti:

Firmamız tarafından ücretsiz gönderilen ekspertiz elemanı tarafından eşya keşfi yapılır.

Taşıma günü belirlenmişse eşya depolama sözleşmesi iki nüsha olacak şekilde yağılır ve bir adet sözleşme örneği size teslim edilir.

Eşya Depolama/ Taşıma Günü

Taşıma günü belirtilen saatte UTR Güven Depo tarafından gönderilen uzman ekip adresinize eşyaları taşımak için gelir.

Taşıma süreci hakkında size bilgi verildikten sonra eşya paketleme süreci başlar

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz ‘Eşya Depolama’ yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Paketleme

Tüm eşyalarınız UTR Güven Depo’nun özel paketleme malzemesiyle paketlenir.

Bütün eşyalarınız numaralandırılır

İki adet eşya listesi hazırlanır. Bu iki liste sizin ve sorumlu arkadaşın ıslak imzasıyla teslim alınır eşyalarınız her şeyi sizin içinizi rahat ettirmek için düşünmekteyiz ve uygulamaktayız.

Taşıma

Merdiven kat durumuna göre uzman ekibimiz tarafından eşyalar araca yüklenir ve depomuza gelir.

Depolama

Bütün eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından size özel ayrılmış olan depomuza indirilir ve yerleştirilir. Depolarımız kişiye özel olup rutubet, hırsızlık ve doğal afet gibi faktörlere karşı sigortalı ve güvenliklidir.

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

Kısaca siz de Eşya Depolama firması arıyorsanız eğer UTR Güven Depo firmasının eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

UTR Güven Depo sonuna kadar sizin yanınızdadır.

Eşya Depolama Firması

Eşya Depolama Hizmetini Oluşturan Faktörler

  • Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz.
  • Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz.
  • Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimizin de malumu son yıllarda her sektörde olduğu gibi taşımacılık ve eşya depolama firmaları da artan enflasyondan nasibini almıştır. Maalesef artan enerji ve yakıt sektörü eşya depolama sektörünü doğrudan etkilemiştir. Fakat burada bizler UTR Güven Depo firması olarak siz değerli müşterilerimizin bundan etkilenmemesi adına çeşitli fiyat kampanyaları ile topu adeta kendi göğsümüzde yumuşatmaya çalıştık.

Yukarıda anlattığımız gibi eşya depolama fiyatlarının enflasyondan etkilenerek artması hususu dışında eşya depolama fiyatlarını belirlerken sizin eşyalarınızın kaç metreküp hacim kapladığı temel kıstastır. Ayrıca eşya depolama sürenizde yine fiyatlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Sizlerde eşya depolamak istiyorsanız sitemizde bulunan ‘Hacim Hesaplama Aracını‘ kullanarak eşyalarınızın kaç metreküp alan kapladığını öğrenebilirsiniz.

 

İLETİŞİM

Merkez: 

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cad. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

Depo: 

Adres : Aşıroğlu Cad, No:52, Darıca / Kocaeli, Türkiye

+90 (262) 653 22 84
+90 (507) 647 80 60

info@utrnakliyat.com