Eşya Depolama Şirketleri arasında UTR Güven Depo kaliteli ve ekonomik Ev eşyası depolama hizmeti sunan öncü ve lider firma konumundadır. Bu içeriğimizde siz değerli müşterilerimize Ev eşya depolama şirketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ev Eşya Depolama Şirketleri

Ev Eşya depolama şirketleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur firmanın şirketin bütün yetki belgeleri tam olup olmadığıdır diğer unsurlardan daha önemli olan şey budur çünkü firmanın sahtekâr olup korsan bir firma olma olasılığı vardır ve bunu ancak yetki belgelerinden anlayabilirsiniz. Başka bir anlama yöntemi günümüz çalışma sistemleri ve eşya depolama şirketlerinin durumundan dolayı anlaşılması zordur.

eşya depolama şirketleri

Eşya Depolama Firmaları

 

Eşya depolama firmaları veya kiralık eşya depolama seçimindeki bir diğer unsursa eşyalarınıza gösterilen önem ve sargı araç seçimidir. Hiçbir firma bu devirde kar amacı gütmeden hiçbir iş yapamaz çünkü kar yapmayan bir firma elemen veya tecrübeli elemanlarını elinde tutamaz veya bunu yapmakta zorlanır ve batma noktasına gelip batar bu yüzden eşya depolama şirketleri her geçen gün kalite ve eşya depolama kapasitelerini artırmakta ve araç kapasitelerini güçlendirmektedir. Bunları yaparak Pazar paylarını artırmaktadırlar.

Eviniz 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 veya 5+1 olabilir her kapasitedeki eşyalarınız sigortalı ve garantili bir şekilde depolamaktayız. Ev eşyası depolamada uzman ekiplerimiz ve teknolojik depolarımızda ev eşyalarınızı güvenle depoluyoruz.

 Depolama

Depolama konusu oldukça zor ve meşakkatli bir iştir bu yüzden eşya depolama şirketi seçiminde aynı zamanda kapınıza gelen ekibin uzmanlığı ve şirketin deposunun durumu çok önemlidir. Deponun nemli olup olmadığı deponun sigortalı olup olmadığı ve kamera sistemiyle gözetilip gözetilmediği çok fazla önem arz emektedir. Bu sebeplerden dolayıdır ki deponun yerinde görülmesi çok önemlidir. Depolama sektöründe en önemli noktalardan biridir eşyanın saklandığı depo. Özellikle kiralık eşya depolama sektöründe nem ve rutubet sorunu olan merdiven altı bodrum katı eşya depoları faydadan çok zarara sebep olmaktadır.

Kiralık Eşya Depolama Şirketleri

Kiralık eşya depolama şirketleri hayati bir rol üstlenmektedir. Fakat son yıllarda eşya depolama firma sayısı artmakta ve herhangi bir denetim söz konusu değildir.

Bu sebeplerle biz UTR Güven Depo ailesi olarak bazı önlemleri devreye aldık. Birçok müşterimiz ve müşterimiz olmayan firma veya şahısların ortak sorunu üzerinde bir çalışma gerçekleştirerek Müşteri hakları başlığı altında yeni bir katı kural uygulamaya soktuk. Bunlara bir göz atacak olursak;

  • Eşyalarınızı önceden randevu alarak istediğiniz eşyalarınızda, deponuzda güncelleme ve değişiklik yapabilirsiniz.
  • Eşyalarınızı size uygun seçeneklerle en ekonomik şekilde depolayalım sizin de içiniz rahat etsin.
  • Eşyalarınızı adresinizden UTR Güven Depo eşya depolama güvencesi ile sigortalı bir şekilde alalım,  güvenli bir şekilde depolayalım ve siz istediğiniz zaman aynı şekilde geri getirelim.
  • UTR Güven Depo sizler için düşük fiyatlarla evinizdeki fazla eşyaları depolar ve güvenlikli depolarımızda istediğiniz kadar saklar eşyalınızı güvenlikli depolarımızda kamara sitemleriyle saklamaktayız.

 

Kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirip çok uygun fiyatlarla size sunmaktayız. Bir telefonla geliyoruz ve eşyalarınız alıp depomuzda güvenle saklıyoruz. Unutmayın sizin eşyalarınız UTR Güven Depo şirketinin güvencesindedir.

 

UTR Güven Depo İletişim

Tel:   0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli