Kiralık eşya depolama UTR Güven Depo firması ile artık çok daha ekonomik ve kolay. Eşya depolama sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize kiralık eşya depolama, kiralık ofis eşyası depolama, ev eşyası depolama, ofis depolama, İstanbul eşya depolama gibi konularda yarımcı olmaktadır. Bu içeriğimizde bu alt başlıklara değineceğiz ve siz değerli müşterilerimize kiralık eşya depolama konusunda bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız.

kiralık eşya depolama

Eşya Depolama

Eşya depolama kelime anlamı olarak belli malzemenin geçici olarak bir yerde muhafaza edilmesi demektir. Eşya depolamanın ticari anlamda hayatımıza girmesi de doğal bir ihtiyaç sonucu meydana gelmiştir.

İnsanlar günümüzde ekonomik sebeplerden veya geçici ikamet sorunlarından dolayı eşya depolama hizmetini tercih etmektedirler. İnsanların ev eşyası depolama ihtiyaçları şu sebeplerle sıralanabilir;

  • Öğrencilerin yaz aylarında yüksek ev kirası ödemek istememesi
  • Kentsel dönüşüm sebebiyle evini boşaltmak zorunda kalma
  • Eşyaların eve sığmadığı durumlarda fazla eşyaların depolanması
  • Manevi değeri yüksek olup eve sığmayan, fazla yer kaplayan eşyalar
  • Ofislerde kullanılmayan ve muhafaza edilmesi gereken eşyaların olduğu durumlarda eşya depolama hizmeti tercih edilmektedir.

İnsanlar yukarıdaki sebeplere benzer sebeplerle eşya depolama ihtiyacı duyar ve firma armaya koyulurlar.

Kiralık Eşya Deposu

Kiralık eşya deposu son yıllarda oldukça talep gören bir sektör haline gelmiştir. Son dönemde artan eşya depolama firmaları ve kontrolsüz artış bu sektörde birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Depo kiralama doğru firmalar tarafından yapıldığı zaman müşteriler açısından oldukça kurtarıcı bir hizmetken eşya depolama konusunda yeterliliği olmayan kişiler tarafından oldukça problemli durumlara da sebep olabilmektedir. İnsanlar ister bütün bir evini isterlerse de bir odalarını veya bir parça eşyalarını depolamak isteyebilmektedir. Kiralık eşya depolama konusunda en büyük tavsiyemiz kurumsal depolama hizmeti veren firmaları tercih etmenizdir.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama yukarıda bahsettiğimiz sebeplere dayanmakta olup ev eşyalarının depolanması işlemidir. Evinizde bir odanız daha olmasını istediğiniz ya da eski fakat gözden çıkaramadığınız bir mobilyanızın olması durumunda ekiplerimiz gelir ve bu işlem sırasına göre eşyanızı depolar;

  1. Depolanacak eşyaların evde tespiti
  2. Taşıma ve depolama sözleşmesinin yapılması
  3. Depolanacak eşyaların doğru malzemeyle paketlenerek araca yüklenmesi
  4. Depolanacak eşyaların muhafaza edileceği UTR Güven Depo ya taşınması

Yukarıda belirttiğimiz işlem adımları takip edilerek ev eşyası depolama süreci tamamlanır.

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama, ofis mobilyası depolama, evrak arşivleme gibi depolama hizmetleri UTR Güven Depo tarafından sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşyerinizdeki fazla malzemelerin depolanması için bize ulaşabilirsiniz. Ofis malzemelerinin depolanması ev eşyası depolama işleminden farklı olmakla birlikte yukarıda bahsettiğimiz benze işlem adımlarından ibarettir.

kiralık eşya depolama

UTR Güven Depo ile güvenli ofis eşyası depolamanın tadını çıkarın

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama firmaları arasında üstün hizmet anlayışı, her bütçeye uygun fiyat paketleri ve çeşitli kampanyalarıyla UTR Güven Depo sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle eşya depolama konusunda tam anlamıyla hayat kurtarmakta işinizi kolaylaştırmaktayız. Anadolu yakası eşya depolama ve Avrupa yakası eşya depolama şube ve depolarımızla sizlere en yakın konumdayız. Eşya depolama ihtiyacı olan müşterilerimizi ücretsiz ekspertiz ve danışmanlık hizmetiyle çok kısa sürede hizmet götürmekteyiz. İstanbul depolama firması olarak sadece İstanbul değil bütün Türkiye de Depolama hizmetimizle varız.

Kiralık Eşya Depolama Fiyatları

DEPOLAMA FİYATLARI

HİZMET ÇEŞİTLERİ ÜCRETLENDİRME
KÜÇÜK DEPO 250 TL (KDV DAHİL)
ORTA DEPO 500 TL (KDV DAHİL)
BÜYÜK DEPO 750 TL (KDV DAHİL)
1+1 (1 ODA 1 SALON EŞYA) 850 TL (KDV DAHİL)
2+1 (2 ODA 1 SALON EŞYA) 1000 TL (KDV DAHİL)
3+1 (3 ODA 1 SALON EŞYA) 1250 TL (KDV DAHİL)
PERSONEL ÜCRETLERİ 1 ADET KOLİ ÜCRETİ
1 KİŞİ 220 TL PAKETLEME VE PAKETLEME 1 ADET 18 TL

Eşya depolama fiyatlarımızı öğrenmek ve güncel kampanyalarımızdan haberdar olmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız.

 

UTR Güven Depo İletişim

Tel:   0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli