Kurumsal Depolama Hizmeti ile büyük işletmelere çeşitli depolama seçenekleri sunmaktayız. Bütüncül hizmet anlayışıyla tasarlanmış depomuz her türlü mal, ürün ve eşyanın depolanması için firmalara açmaktayız. Her türlü depolamanın yapılabildiği depolarımızda çok uygun fiyatlı hizmetler sunmaktayız. Kocaeli / Darıca ve İstanbul / Tuzla merkezli depolarımızda e-ticaret siteleri için kargolama ve ürünlerinin depomuza nakliye hizmetini de sunmaktayız.

Kurumsal Depolama Hizmeti Avantajlarımız

Mükemmel Konum

TEM ve E-5 otoyolunun kesişimin de bulunan depomuz kusursuz lokasyona sahip olup lojistik operasyonlarınız için önemli kolaylık sağlayacaktır.

Süre Sınırlaması Yok!

Kurumsal depolama alanlarınızda 1 aydan başlayan süreler ile siz ne kadar isterseniz o kadar süre boyunca hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alan sınırlaması yok

100 m2‘den 1000 m2‘ye kadar her şirketin ihtiyacına uygun depolama alanları.

Aidat ve Sürpriz Maliyet Derdi Yok

Kurumsal Depolama Hizmeti ile her ay hizmet olarak karşınıza çıkan maliyetlere son. Tüm ek hizmet bedelleri teklif ile tarafınıza bildirilir.

Mal Kabul ve İade Hizmeti

Depomuzda bulunan uzman taşıma personeli ve Fork-liftler ile paletli paletsiz tüm yükleme boşaltma işlemlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Operasyon ihtiyaçlarınız için sadece e-mail atmanız yeterli!

7/24 Güvenlik ve Isı-Nem Kontrolü

7/24 kamera ve fiziksel güvenlik önlemleriyle korunmakta olan depolama alanlarımız edepola.com güvencesinde. Ayrıca günlük ısı nem kontrolleriyle kurumsal depolama alanlarınız sıcağa, soğuğa, nem ve küfe karşı güvencede.

Ücretlendirme: 

Ücret bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Kurumsal Depolama Hizmeti