Günümüzde eşya sahiplerinin en önemli sorunlarından birisi de fazla eşyaların muhafazasıdır. Bundan yola çıkaracak oluşturduğumuz depolama sistemi profesyonel bir çözüm getirmektedir. Türkiye’de örneğin az bulunduğu oda depolama sistemi ile kaliteli ve güvenilir saklama alanı oluşturmuş bulunmaktayız. Bu alanlarda 7/24 güvenlik personeli, temizlik personeli ve havalandırma sistemi kullanarak eşyalarınızı ilk günkü gibi, muhafaza etmekteyiz. Dilediğiniz zaman eşyalarınızı yerinden alıp, Dilediğiniz yere kurulumunu sağlamaktayız.

Depo odaları kimler kullanmalı

Fazla eşyalara sahip olan için pratik bir çözümdür, depo alanı bildiğin gibi değil bir koliden tutup bir ev dolusu eşyayı depolama alanıdır.

Kentsel dönüşüm ; Genellikle Büyükşehir’de olağan bir durum olmasından dolayı kentsel dönüş binanı yenilemesi yaklaşık 12 ay gibi bir süre almaktadır. Bu süre içerisinde yeni ev bulmak boya ve tadilat gibi işlere girmektense depo kiralamak ekonomik ve rahat bir seçimdir.

Tayin; Zorlu tayinlerde eşya depolaması yapılan seçeneklerden bir tanesi genellikle şehir değişiklik tayinlerde ekonomik ve güvenilir bir seçimdir.

Tadilat ve Boya; Evlerine tadilat ve boya yapılan kişilerin için mükemmel bir çözüm sunuyoruz, eşyaların tamamını veya kısmı olarak büyük eşyalarını depolama alanlarımızda güvenilir bir şeklide saklıya bilirsiniz.

Antika eşya; Antika eşyaların depolaması firmamız güvenilir ve sigortalı bir şeklide yapmaktadır.

    Uluslararası Evden Eve Nakliyat