İstanbul Eşya Depolama

 

İstanbul eşya depolama alanında Güven depolama firması olarak yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu alanda lider firma olmayı başardık. Eşya depolamayı sizler için bir yük değil de keyifli bir sürece dönüştürüyoruz.

 

İstanbul Eşya Deposu Firmaları

Eşya depolama tavsiyesi konusunda İstanbul eşya depolama firmaları arasında kararsız kalan siz değerli müşterilerimize pratik çözümler ve uygun fiyat kampanyalarımızla her zaman destek olmaya devam ediyoruz. Güven eşya depolama firması olarak ev eşyası depolama alanında sunmuş olduğumuz uygun fiyat tarifelerinin yanı sıra garantili eşya depolama ve sigortalı eşya depolama hizmeti de sunmaktayız.

Özellikle son dönemde eşya depolamaya yoğun ilgi olmasından dolayı Güven depolama olarak eşya depolarımızın hacmini arttırarak her türlü ihtiyacı karşılamaya çalışıyoruz. Talebin çok olduğu depolama sektöründe doğru firma seçimi konusunda her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolama hizmeti sunarken depolarımızda hijyen ve güvenlik ilk önceliklerimiz arasında bulunmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

 

 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul’da eşya depolama fiyatları doğal olarak firmalar arasında farklılıklar göstermektedir. Bu fiyat farklılıklarının birçok sebebi bulunmaktadır. Burada önemli olan husus ev eşyası depolama ihtiyacınızı karşılamaya çalışırken en doğru ve ekonomik firmayı seçmek. Burada güven depolama ailesi olarak dikkat etmenizi istediğimiz bazı noktaları sıralamak gerekirse;

 1. İlk dikkat etmeniz gereken konu kurumsal bir firmayla çalışmak
 2. Depolamak istediğiniz eşyalarınız için kaliteli paketleme hizmeti
 3. Şahsi evrak v.b. önemli kişisel eşyalarınız için özel paketleme ve muhafaza talebinde bulunmak
 4. Eşyalarınızın nakliyesi konusunda asansörlü taşıma talebi
 5. Eşyalarınızın depolanacağı yer( imkan dahilinde önceden görmeniz faydanıza olacaktır)
 6. Yiyecek tarzında bozulması olağan malzemeler için önlem almak ve depolatmama
 7. Sigorta poliçesi talebi ve garantili eşya depolama

 

Yukarıda sıraladığımız maddeler önemli gördüğümüz hususlardan bazılarıdır. Bu maddeler hakkında Güven Depolama firması olarak daha detaylı bilgi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Hizmet Tarifelerimiz:

 

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları Aylık
İstanbul’da 8 m2 Depo Fiyatı 200 ₺
İstanbul’da 12 m2 Depo Fiyatı 300 ₺
İstanbul’da 15 m2 Depo Fiyatı 400 ₺
İstanbul’da 20 m2 Depo Fiyatı 500 ₺

İstanbul Eşya Depolama Süreci Nasıl İlerliyor?

 

Ev eşyası depolama işlemi içerisinde birkaç prosedür gerektiren ama Güven Depolama ailesi rehberliği ve işbirliğinde kolayca hal olabilen bir süreçtir. Öncelikle bizimle çalışmak isteyen siz değerli müşterilerimiz için ev eşyası depolama sürecinizi aşağıda sıraladığımız şekilde yürütebilirsiniz. Bu maddeleri sıralayacak olursak;

 • Öncelikle web sitemiz hacim hesaplama sistemi yada müşteri temsilcimiz aracılığıyla ihtiyacınız olan depo boyutunu seçmelisiniz.
 • Eşyalarınızı depomuza bizim nakliye hizmetimizle mi yoksa farklı firma yada kendi imkanlarınızla mı taşıtacağınızı belirlemeli ve randevu aldığınızda bunu belirtmelisiniz.
 • Eşya depolama gününüzden en az bir hafta öncesinden bizden randevu talep ederek ücretsiz eksperimiz tarafından hizmet talep etmelisiniz.
 • Taşıma gününüzden önce özel kişisel eşyalarınızı depoya gidecek eşyalardan ayrı paketle melisiniz.

 

Yukarıda sıralamış olduğumuz işlem basamakları İstanbul eşya depolama sürecinin genel çerçevesini oluşturmaktadır. Süreçle ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz

Leave a Comment

  Uluslararası Evden Eve Nakliyat