Ankara-ve-İstanbul-Eşya-Depolama-Firması-Kiralık-Depo-Alanı

Sigortalı Eşya Depolama firmamızın kurulduğu günden bu yana en temel ilkeleri arasında yer almıştır. Temelde sigorta sadece eşyasını bize emanet etmiş insanları değil depolama firması olarak bizi de güvence altına almaktadır. Emanet aldığınız eşyaların her türlü güvelik önlemini almakla birlikte sigorta işlemlerini de göz ardı etmeyip sigortalı depolama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız taşıma sırasında olduğu gibi depomuzda da sigortalı bir şekilde saklamaktayız. Güvenli depo olarak önem verdiğimiz bu durum gözünüzün arkada kalmaması için yaptığımız onlarca işlemden sadece biridir.

Eşya depolama işlemi son derece ciddiyet isteyen ve ciddi depolama firmalarıyla çalışmayı zorunlu kılmaktadır. Eşya sahibi olarak eşyanızı teslim ettikten sonra sıkıntı sorun yaşamak istemiyorsanız bu ön araştırmayı çok iyi yapmak zorundasınız.

sigortalı eşya depolama

Sigortalı eşya depolama işlemi nasıl yapılır Sorularıyla çok karşılaşmaktayız kısaca anlatmak gerekirse eşyalarınızı aldığımız andan itibaren anlaşmalı sigorta firmaları tarafından sel yangın vb. doğal afetlere karşı en ful sigortayla bir nevi kaskoluyoruz güvenli depoda güven içerisinde 7/24 kamera sitemiyle ve güvenlikleriyle depolarınızda duruyor eşyanız.

 

sigortalı eşya depolama