Tuzla eşya depolama konusunda siz değerli müşterilerimizi UTR Güven Depo olarak aydınlatmaya çalışacağız. Tuzla eşya depolama, Tuzla ev eşyası depolama, Tuzla eşya depolama fiyatları, Tuzla ev eşyası depolama gibi alanlarda UTR Güven Depo firmasının engin iş tecrübelerini aktarmaya çalışacağız.

Tuzla eşya depolama son yıllarda eşya depolama sektörünün gözde alanlarından olup her geçen gün tuzla eşya depolama firması sayısında artış yaşanmaktadır. Tuzla eşya depolama firmaları arasından doğru depolama firmasıyla çalışma bu alada hayat kurtarmaktadır. Tuzla Eşya depolama sektöründe yetersiz denetim ve profesyonelliğe aykırı hizmet veren depolama firmaları yüzünden binlerce insan mağduriyet yaşamaktadır. UTR Güven Depo firması 1990-2022 yılları arasındaki sektör tecrübeleriyle bu alanda siz değerli müşterilerimize ışık tutmaya çalışacaktır.

Eşya depolama konusunda daha temel bilgilere sahip olmak isterseniz daha önce yazdığımız ‘’Eşya Depolama’’ konulu yazımıza göz atabilirsiniz.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla ev eşyası depolama son yıllarda İstanbul ili Tuzla ilçesinde kentleşme oranı artmış ve İstanbul kalabalığından bir nebze olsun kaçmanın adresi olmuştur. Diğer ilçelere oranla yeşil alanlarının fazla olması ve konut fiyatlarının diğer ilçelere göre uygun olması bu güzel ilçeyi cazibe merkezi haline getirmiştir. Tabi olarak inşaat firmaları da birim alandan en fazla verimi alabilmek amacıyla bu ilçede oldukça küçük daireler evler yapmaktadır. Özellikle son yıllarda Tuzla Marina, sahil projesi, AVM vb. projelerin artmasıyla Tuzla ilçesi de konut anlamında fiyat artışları yaşamaktadır. Bu noktada siz değerli müşterilerimiz ev eşyası depolama ihtiyacıyla karşı karşıya kalmaktasınız. Tuzla ev eşyası depolama firması arama ihtiyacının ortaya çıkma sebeplerini sıralamak gerekirse eğer;

 • Konut fiyatlarının yüksek olması
 • Kentsel dönüşüm
 • Kira ücretlerinin yüksek olması
 • Geçici olarak yurt dışına çıkma
 • Daire boyutlarının ufak olması

Gibi sebeplerle Tuzla ev eşyası depolama ihtiyacı doğmaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla eşya depolama fiyatları önceki yıllara nazaran ülkemizdeki enflasyondan nasibini almış olup eskiye oranla artış yaşamıştır. Birim maliyet artışları her sektörü vurduğu gibi eşya depolama fiyatları sektörünü de boş geçmemiştir. UTR Güven Depo olarak bu noktada siz değerli müşterilerimizin üzerindeki yükü alabilmek adına çeşitli eşya depolama kampanyalarıyla maliyeti düşürmeye çalışmaktayız. Bu Kampanyalarımıza göz atmak için tıklayabilirisiniz.

tuzla eşya depolama

Tuzla eşya depolama fiyatları konusunda avantajlarımızı sıralamak gerekirse eğer;

 1. Çeşitlendirilmiş eşya depolama kampanyaları
 2. Her bütçeye uygun fiyat tarifeleri
 3. Küçük, orta, büyük, 1+1 ev, 2+1 ev ve 3+1 ev eşyası depolama seçenekleri,
 4. Diğer firmalardan farklı olarak Güvenli depo alanları,
 5. Uzman depolama ekibi,
 6. Üstün teknoloji araç ve ekipmanlar

 

Yukarıda sıraladığımız maddelerden dolayı Tuzla eşya depolama fiyatlarımız bizi diğer nakliyat ve eşya depolama firmalarından farklı kılmaktadır.

 

Tuzla eşya depolama fiyatlarını hangi etkenlerin belirlediğini sırlamak gerekirse eğer;

 1. Depolanacak eşyanın metreküp miktarı,
 2. Eşyanın alınacağı adres,
 3. Eşyanın bulunduğu kat,
 4. Ekstra paketleme, asansör, montaj hizmetleri vb.

Gibi maddeleri sıralamak mümkündür.

                 TUZLA EŞYA DEPOLAMA FİYATLARI

HİZMET ÇEŞİTLERİ ÜCRETLENDİRME
KÜÇÜK DEPO 250 TL (KDV DAHİL)
ORTA DEPO 500 TL (KDV DAHİL)
BÜYÜK DEPO 750 TL (KDV DAHİL)
1+1 (1 ODA 1 SALON EŞYA) 850 TL (KDV DAHİL)
2+1 (2 ODA 1 SALON EŞYA) 1000 TL (KDV DAHİL)
3+1 (3 ODA 1 SALON EŞYA) 1250 TL (KDV DAHİL)
PERSONEL ÜCRETLERİ 1 ADET KOLİ ÜCRETİ
1 KİŞİ 220 TL PAKETLEME VE PAKETLEME 1 ADET 18 TL

 

Tuzla eşya depolama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizdeki hacim hesaplama aracından metreküp hesaplaması yaparak bizleri arayabilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Tuzla eşya depolama hizmetlerimizi sıralamak gerekirse eğer şunlar sıralanabilir;

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Tuzla Ev Eşyası Depolama
 • Tuzla Ofis Depolama
 • Tuzla Fabrika Eşyası Depolama
 • Tuzla Fuar Depolama
 • Tuzla Kargo Depolama
 • Tuzla Parça Eşya Depolama
 • Tuzla Öğrenci Eşyası Depolama

 

Tuzla Ev Depolama

Tuzla ev depolama ihtiyacınız için pratik çözümler sunan firmamız ev depolama hizmetini profesyonel ekibi ile yürütmektedir. Tuzla ev depolama işle adımlarını sıralamak gerekirse eğer;

 • Taşınacak eşyanın yerinde eksper tarafından görülmesi ve sözleşmenin yapılması. (taşıma günü ve ek hizmetler bu sözleşme ile kayıt altına alınır.)
 • Taşıma günü eşyanın paketlenerek UTR Güven Depoya getirilmesi.
 • Eşyaların size özel UTR Güven Depo alanına yerleştirilmesi,
 • İstediğiniz tarihte depodaki eşyalarınızın yeni adresinize tekrar geri taşınması.

şeklinde sırlamak mümkündür.

Kiralık Eşya Deposu

Tuzla kiralık eşya deposu sizlere komple bir hizmet sunmaktadır. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olan UTR Güven Depo da ister bir parça eşyanızı ister bütün evinizi depolaayalım. Burada UTR Güven Depo olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde planlama ve çözüm ortağınızız. Depolama tarihini de tamamen sizlerin isteğine cevap verebilecek kampanyalarla desteklemekteyiz. İster kısa depolama kampanyamızı seçin isterseniz de orta ve uzun depolama seçeneğimizle eşyalarınızı istediğiniz kadar depolayalım.   Tuzla eşya depolama alanında

 • Ev eşyası depolama,
 • Ofis eşyası depolama,
 • Öğrenci eşyası depolama,
 • Mobilya depolama,
 • Kargo depolama
 • Parça eşya depolama

gibi farklı hizmet türleriyle sizlere kaliteli, ekonomik ve güvenli depo hizmeti sunmaktayız. Tek yapmanız gereken bizi aramak. İletişim adreslerimizi yazımızın sonundaki bölümde bulabilirsiniz.

 

İletişim

UTR Güven Depo

Tel:   0262 653 22 84
7/24 iletişim:  0507 647 80 60  
Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cad. No: 53 Pendik / İstanbul
Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli