Anadolu Yakası Eşya Depolama

Anadolu Yakası Eşya Depolama hizmetleri sunan firmamız siz değerli müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu yakası eşya depolama ve Avrupa yakası eşya depolama şubelerimiz bulunmaktadır. Her iki bölge başta olmak üzere tüm Türkiye’de kaliteli ve size özel depolama ve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Tüm bölgelerde depolarımız ve şubelerimiz bulunmaktadır.

anadolu yakası eşya depolama

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama Firmaları

İstanbul Anadolu yakasında ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama gibi alanlarda UTR Güven Depo üstün hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Firmaları

Anadolu yakası eşya depolama firmaları arasında siz değerli müşterilerimize en kaliteli, ekonomik ve güvenli depo hizmeti vermekteyiz.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları eşyanızın miktarı depoda kalma süresi ve talep edilen ek hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlarımız için lütfen bizi arayın

Kiralık Eşya Deposu

Anadolu yakası eşya depolama firması olarak eşyalarınızı kira usulü güvenli depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Kiralık eşya deposu randevusu için web sitemizi ziyaret edebilir bizi doğrudan arayabilirsiniz.

 

Anadolu Yakası Eşya Depolama Aşamaları:

 1. Depolama esnasından 2  gün önceden evinize expertiz göndererek eşyalarınızın sigorta değerini ve nasıl bir depolama tekniği, nasıl bir ambalajlama tekniği gerektiğine dair bilgi alarak firmamıza bildirir.
 2. Depolama tarihinden bir gün öncesinden ön paketleme yapılarak daha korunaklı ve hasarı %0 indirerek taşınma sağlanmaktadır.
 3. Bu bildiriden sonra eşyanıza uygun araç, ekip ve ekipman yollayarak eşyalarınızı V.İ.P (kişiye özel) depolarda muhafaza edilir.
 4. İstediğiniz zaman almak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla çıkartabilir ve düzenleme imkanına sahip konteynırlara yerleştirilir.
 5. HIRSIZLIĞA KARŞI: ALARM, GÜVENLİK, VE ÖZEL YAPILMIŞ DUVAR VE JİLETLİ TELLER SAYESİNDE DEPOLAMA HİZMETİNE ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ.

 

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

  • Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz.
  • Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.
  • Daha Sonrasında özel yapım odalara  konulması uygun görülen eşyalar tekrar sarılarak numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.
  • Anadolu yakası eşya  depolama konusunda UTR Güven Depo üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Hedef Depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

UTR Güven  Depo Evinizden Daha Güvenlidir:

UTR Güven Depo kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.

UTR Güven Depo mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.

UTR Güven Depo eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Yapı Kredi Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)

Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.*

Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan UTR Güven Depo, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

 

 

UTR Güven Depo İletişim

Tel:   0262 653 22 84

7/24 iletişim:  0507 647 80 60  

Merkez: Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53 Pendik / İstanbul

Depo Adres: Osmangazi Mah.  Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca/ Kocaeli